motoger

Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II

Sprzedawcy części do Volkswagen Touran:

giełda części słomczyn
auto części warszawa
giełda części
czesci samochodowe uzywane
części moto2
moto2.pl
części szrot samochodowy
części używane poznań
części uzywane samochodowe
auto części
części używane opel
auto części zamienne
moto2
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
giełda części śląsk
gielda czesci
auto szrot samochodowy
auto szrot
zamienne czesci samochodowe

Cena Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Volkswagen Touran znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Klocki hamulcowe przednie. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Hamulce. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-22 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2025-02-13 - numer oferty 31303831. Część używana Klocki hamulcowe przednie do Volkswagen Touran II jest wystawione do sprzedania. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 3 sztuk tych części samochodowych. Cena Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II 2.3 2020 cabrio. Tanio Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II 2.3 2020 cabrio. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.3 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2020. Buda tego pojazdu to cabrio i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Volkswagen. Ten model Touran wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem klocki hamulcowe przednie i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Volkswagen Touran wersja II. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Volkswagen Touran. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Gdzieś na forum czytałem że Volkswagen Touran bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Touran bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Volkswagen Touran. Ważne że jestem z niego zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem klocki hamulcowe przednie do Touran. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Byłem w szoku że znalazłem u nich klocki hamulcowe przednie. Wszystko było na miejscu z klocki hamulcowe przednie nie było problemu wszystko sprawne Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie klocki hamulcowe przednie na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Volkswagen Touran. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać klocki hamulcowe przednie. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Volkswagen Touran. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  klocki hamulcowe przednie w Volkswagen Touran. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części klocki hamulcowe przednie do Volkswagen Touran. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio klocki hamulcowe przednie. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie motoger i odebrałem części w miejscowości Śrem. Chyba największa ilość klocki hamulcowe przednie. Zobaczyłem na tym placu calutkie Volkswagen Touran na części.  


KONTAKT

tanio Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II Klocki hamulcowe przednie Volkswagen Touran II
Copyright © 2025. MOTOGER.pl